Twoja pierwsza wizyta

W Magali Skin stawiamy na holistyczne i innowacyjne rozwiązania kosmetologiczne, poznanie Twoich potrzeb skóry oraz Twoich oczekiwań, dlatego pierwsza wizyta odbywa się u nas w formie konsultacji kosmetologicznej.

Konsultacja kosmetologiczna to wywiad z kosmetologiem na temat Twojego stanu zdrowia, diety, aktywności fizycznej, stylu życia, pielęgnacji domowej, dotychczas wykonywanych zabiegów oraz poznanie Twoich potrzeb skóry i oczekiwań, aby w następnych krokach przedstawić Tobie spersonalizowany plan terapii odpowiadający Twoim potrzebom.

Jak przygotować się do konsultacji?

  • jeśli przyjmujesz leki na stałe, przygotuj nazwy leków, dawkę oraz częstotliwość stosowania,
  • jeśli przyjmujesz suplementy, zioła, przygotuj nazwy preparatów, dawkę oraz częstotliwość stosowania,
  • jeśli zdiagnozowano u Ciebie schorzenia autoimmunologiczne (m.in. Hashimoto, Reumatoidalne Zapalenie Stawów, Cukrzycę) i regularnie wykonujesz badania laboratoryjne, prosimy o zabranie ostatnich wyników badań,
  • jeśli leczysz się hormonalnie i regularnie wykonujesz badania laboratoryjne, prosimy o zabranie ostatnich wyników badań,
  • jeśli stosujesz pielęgnację domową rano i wieczorem, prosimy o nazwy kosmetyków, które regularnie stosujesz,

Skóra jest odzwierciedleniem kondycji Naszego organizmu, dlatego nieodłącznym elementem jest poznanie Twojego stanu zdrowia. Pozwoli to na efektywniejsze dobranie terapii zabiegowej lub tylko pielęgnacji domowej.

Nasze działania budujemy na fizjologii skóry oraz jej potrzebach, a zabiegi dopasowujemy względem Twojego zdrowia.

Konsultacja kosmetologiczna to KONIECZNY element PIERWSZEJ WIZYTY w Magali Skin.
Jeśli jeszcze u nas nie byłaś/eś zachęcamy do umówienia się na KONSULTACJE. Inaczej zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka pytań.

Stawiamy na bezpieczeństwo zabiegowe, dopasowanie zabiegów względem Twojego zdrowia oraz oczekiwań, dlatego nie pomijamy żadnego kroku i dbamy o Ciebie holistycznie!

Do zobaczenia w Magali Skin.

Scroll to Top