Zabieg z użyciem kwasu bursztynowego

Co wyróżnia mezoterapię z kwasem bursztynowym?

Piękno skóry zaczyna się od podstaw, czyli prawidłowo zachodzących procesów metabolicznych w skórze.
Poznaj REDERMALIZACJĘ SKÓRY, jako odpowiedź na piękno i zdrowie skóry!

Redermalizacja to połączenie biorewitalziacji i biostymulacji w skórze, jako unikalna technologia poprawy jakości skóry poprzez zwiększenie jej potencjału do regeneracji!
Działanie redermalizacji opiera się na regulacji procesów biochemicznych w komórce, przywrócenie odpowiedniego nawodnienia oraz blokowanie działania wolnych rodników! Brzmi trudno? Wierzymy! Jednak stawiamy na fizjologię skóry i działanie od podstaw, aby osiągać jak najlepsze efekty zabiegowe.

Zabieg pozwala na odpowiednie nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się bardziej elastyczna, jędrna, a zmarszczki mniej widoczne. Mezoterapia z kwasem bursztynowym należy do zabiegów stymulujących komórki skóry do namnażania i syntezy kolagenu, a zawartość kwasu bursztynowego potęguje rozświetlenie skóry, wyrównanie kolorytu i ochronę przed niekorzystnymi czynnikami ze środowiska zewnętrznego.

To nie jest zwykła mezoterapia, to terapia regenerująca i stymulująca utrzymująca się długi czas.

Co musisz wiedzieć o mezoterapii z kwasem bursztynowym?

Czy wiesz, że proces starzenia rusza już po 25 roku życia? To wtedy pierwszym uszkodzeniom zaczynają ulegać włókna kolagenowe znajdujące się w skórze właściwej. Na szczęście współczesna kosmetologia daje nam niesamowite możliwości walki z upływającym czasem. Są to m.in. zabiegi z użyciem kwasu bursztynowego wywołujące efekt redermalizacji skóry. Innowacyjna szwajcarska technologia dostępna jest w naszym salonie w Katowicach!

Zabieg z kwasem bursztynowym to nowoczesna metoda nie tylko prewencyjna, ale i naprawcza. Redermalizacja skóry polega na dwutorowym działaniu – z jednej strony hamowana jest synteza wolnych rodników, co znacząco zmniejsza stres oksydacyjny mający niebagatelny wpływ na szybkość procesu starzenia się. Ponadto kwas bursztynowy użyty w preparacie pobudza komórki do przebudowy. Połączony jest on z nieusieciowanym kwasem hialuronowym, będącym składnikiem kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność tkanek. Połączenie składników aktywnych fizjologicznie występujących w naszych komórkach sprawia, że ta procedura kosmetyczna wspaniale wpasowuje się w nurt naturalnej pielęgnacji.

W efekcie procesu redermalizacji Twoja cera będzie zauważalnie rozjaśniona. Możesz spodziewać się wygładzenia bruzd i subtelnego podniesienia owalu twarzy. Użycie nowoczesnych metod pozwala na celowaną terapię z niewielkim ryzykiem wystąpienia uogólnionego zaczerwienienia. Zapoznaj się z przedstawionymi w artykule szczegółowymi informacjami oraz listą przeciwskazań. Każdorazowo przed przeprowadzeniem zabiegu omówimy je, by mieć pewność, że terapia będzie bezpieczna.

Zabieg ze znieczuleniem?

Dla większego komfortu nakładamy znieczulenie w kremie, ale nie ma konieczności.

Seria zabiegowa?

Tak, skóra potrzebuje około 3 zabiegów, aby mogła się zregenerować

Ile trwa zabieg?

1-1.5h

Występuje zaczerwienienie skóry po zabiegu?

Miejscowo

Ile trwa rekonwalescencja?

Najczęściej do 72h.

Czy występuje łuszczenie się skóry?

Nie, może wystąpić delikatny obrzęk.

Czy zalecana jest ochrona przeciwsłoneczna?

Zdecydowanie tak.

Makijaż można nałożyć po 24h od zabiegu.

Makijaż można nałożyć po 24h od zabiegu.

Czy zabieg z kwasem bursztynowym jest dla mnie?

Efekty, które zauważysz po zabiegu z kwasem bursztynowym

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od zabiegu, na końcowy efekt składa się seria zabiegowa, stan wyjściowy skóry oraz czas przebudowy kolagenu. Kluczowa jest tutaj również dopasowana pielęgnacja domowa oraz stosowanie zaleceń pozabiegowych.
 

Przebieg zabiegu

Dokładne oczyszczenie skóry, nałożenie znieczulenia na 30 min, aby zmniejszyć odczucia zabiegowe. Po zmyciu znieczulenia następuje dezynfekcja skóry i podanie preparatu za pomocą igły i strzykawki. Igła jest na tyle cienka, że jest praktycznie niewyczuwalna. Często pewny dyskomfort podczas zabiegu związany jest z konkretnym preparatem.

Po zabiegu następuje dezynfekcja skóry oraz nałożenie kremu zabezpieczającego skórę oraz sprzyjającego regeneracji.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

W miejscu podania preparatu widoczne jest zaczerwienienie oraz depozyty. W ciągu kilku godzin depozyty wchłaniane są przez tkanki, a zaczerwienienie stopniowo znika.

Dlaczego potrzebuję serii zabiegów?

Seria zabiegowa powoduję intensywne pobudzenie skóry do regeneracji i przebudowy, ponieważ jednorazowo wykonany zabieg nie wywoła na tyle dobrych zmian w skórze, aby były one zauważalne. W skórze zachodzi wiele procesów, dlatego potrzebuje ona czasu i bodźców do odbudowy.
 

Jak przygotować się przed zabiegiem z użyciem kwasu bursztynowego?

Po zabiegu należy:

Przeciwwskazania do zabiegu z kwasem bursztynowym:

Cennik

Xela rederm 1,1% Hyalual

Twarz 1ml

650 zł

Xela rederm 1,8% Hyalual

Twarz 1ml

700 zł

Xela rederm 2,2% Hyalual

Twarz 1ml

750 zł

Electri Hyalual


600 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Umów się na konsultację kosmetologiczną.

Każda procedura zabiegowa poprzedzona jest konsultacją, na której szczegółowo dowiadujesz się jaki zabieg spełni Twoje oczekiwania, jak przygotować się do zabiegu, jak będzie przebiegał oraz wszelkie zalecenia po zabiegowe. Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz zadzwoń lub umów się online na konsultację kosmetologiczną!

Magali Skin | al. Wojciecha Korfantego 138 w salonie Dziembowski.concept, niższy budynek DL poziom -1, 40-156 Katowice | Tel.: (+48) 797 810 818 | E-Mail: kontakt@magaliskin.pl | NIP: 6252482036

Scroll to Top