Konsultacja kosmetologiczna​

Tworzymy personalizowane terapie dla Twojej skóry twarzy i ciała

Specjalizujemy się w kompleksowej pielęgnacji skóry. Badamy potrzeby skóry, słuchamy Twoich oczekiwań.

Poznaj nasze technologie.

Stymulatory tkankowe

Naturalna stymulacja komórek skóry, dzięki której uzyskasz subtelny efekt ujędrnienia i zagęszczenia skóry bez dużej ingerencji w ciało! Stymulatory tkankowe wykorzystują kwas hialuronowy lub polinukleotydy, które w naturalny sposób pobudzają komórkę. Preparat dobieramy w zależności od kondycji wyjściowej skóry.

Mezoterapia mikroigłowa SkinPen

Pracujemy tylko na certyfikowanych urządzeniach. Skin Pen posiada certyfikat FDA gwarantujący bezpieczeństwo i skuteczność. Ponad 90 badań klinicznych potwierdza skuteczność w redukcji zmarszczek, zagęszczeniu skóry, redukcji blizn, przebarwień, rozstępów oraz redukcji rozszerzonych porów!

Zabiegi pielęgnacyjne ProXN

Czy wiesz, co to jest ksantohumol? To silna substancja antyoksydacyjna, 30x silniejsza od witaminy C! Antyoksydacja jest niezwykle ważna dla profilaktyki skóry i ochronie skóry! Zabieg działa silnie odżywczo, rozświetlająco, a jeśli przyjmujesz doustnie retinoidy to ten zabieg jest dla Ciebie stworzony!

Profhilo

Molekuła młodości. Ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry i subtelnej poprawy urody. Przyszłość i alternatywa dla zabiegów wypełniających i mocno inwazyjnych.

Preparat złożony jest z stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu, aż 64 mg kwasu hialuronowego.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega iniekcyjnym podaniu preparatu odżywczego do skóry właściwej- miejsca gdzie zachodzą wszystkie procesy skóry, które odpowiadają za jej dobra kondycję, nawilżenie, elastyczność.

Za pomocą mezoterapii igłowej, w sposób bezpieczny pokonywana jest warstwa rogowa skóry, która stanowi barierę dla przenikania składników aktywnych.

Depilacja laserowa Light Sheer

LightSheer to laser z potwierdzonym działaniem w licznych badaniach klinicznych i artykułach recenzowanych, a pacjenci i klienci na całym świecie chwalą sobie bezpieczeństwo, precyzję i efektywność działania. Pierwsze efekty depilacji laserowej widoczne są już po PIERWSZYM ZABIEGIU po około 10-14 dniach.  włosów.

Karboksyterapia

Naturalna terapia medycznym dwutlenkiem węgla dla dotlenienia skóry oraz nadania blasku Karboksyterapia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów, ponieważ do skóry dostarczany jest gaz, który obecny jest w naszym organizmie, przy tym występuje bardzo niskie ryzyko powikłań i krótki okres rekonwalescencji.

Peelingi chemiczne PCA skin

Preparaty PCA skin zawierają najnowsze, wyselekcjonowane składniki aktywne o działaniu odżywczym, nawilżającym i regenerującym.
Brak testów na zwierzętach, biodegradowalne opakowania, SPF zgodnie z ustawą o ochronie Rafy Koralowej, brak sztucznych barwników.
Produkty formułowanie z składników naturalnie występujących w organizmie dla maksymalnej biokompatybilności.

Zabieg z kwasem bursztynowym

Zabieg pozwala na odpowiednie nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się bardziej elastyczna, jędrna, a zmarszczki mniej widoczne. Mezoterapia z kwasem bursztynowym należy do zabiegów stymulujących komórki skóry do namnażania i syntezy kolagenu, a zawartość kwasu bursztynowego potęguje rozświetlenie skóry, wyrównanie kolorytu i ochronę przed niekorzystnymi czynnikami ze środowiska zewnętrznego.

Lipoliza iniekcyjna

Ten zabieg to tak zwane nieinwazyjne modelowanie sylwetki. Polega na wprowadzeniu w zastrzykach specjalnych substancji, które powodują likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie ulegają one rozpuszczeniu i są wydalane z organizmy.

Mechanizm lipolizy wykorzystywany jest do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej.

Konsultacja kosmetologiczna

Konsultacja to kompleksowe omówienie stanu skóry, problemów i tych występujących i potencjalnych oraz przygotowanie planu indywidualnej terapii. Dzięki konsultacji nie musisz się martwić, że zabiegi będą robione ,,na ślepo”. Wszystko zostaje dobrane na podstawie wywiadu oraz sprawdzenia stanu skóry na miejscu za pomocą dedykowanych do tego narzędzi.

Twoja skóra jest największym z narządów, a jej kondycja decyduje nie tylko o dobrostanie całego organizmu, ale i o Twoim samopoczuciu. Niełatwo jednak prawidłowo troszczyć się o nią jedynie za pomocą domowych specyfików, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Są one indywidualnie dopasowywane do stanu Twojej cery, jej potrzeb i preferencji.

W Magali Skin traktujemy skórę holistycznie. Wygląd Twojego ciała jest wypadkową wielu różnych czynników, takich jak dieta czy styl życia. Ogromną wagę przykładamy więc do szczegółowego wywiadu, który umożliwia dopasowanie indywidualnych parametrów zabiegowych. Bierzemy pod uwagę także choroby przewlekłe takie jak cukrzyca czy dermatozy. W naszym gabinecie kosmetycznym dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny. Kliknij w nazwę interesującej Cię metody, by przeczytać więcej na jej temat.

Zabiegi wykonywane w obrębie twarzy i dekoltu.

Przygotowaliśmy szeroki wachlarz propozycji dla skóry w każdym wieku i z każdymi problemami. Zabiegi na twarz dostępne w Magali Skin podzieliliśmy ze względu na typ i podtyp cery, aby Klient łatwiej mógł odnaleźć interesującą go procedurę. Mamy więc propozycję zarówno dla cery suchej, nadwrażliwej czy naczyniowej, jak również trądzikowej i przetłuszczającej się. Ostateczną decyzję co do rodzaju terapii, jej długości i pozostałych parametrów, podejmujemy po zapoznaniu się ze stanem skóry na Twojej twarzy i Twoimi oczekiwaniami.

Zabiegi na ciało.

W gabinecie kosmetycznym Magali Skin czekają na Ciebie urządzenia służące do różnego typu terapii kosmetycznych. Możemy pomóc Ci zniwelować problemy wrastających włosków, cellulitu czy przesuszonej skóry. Oferowane przez nas zabiegi na ciało zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Podstawą naszej pracy jest dokładne zapoznanie się ze stanem Twojego zdrowia.

Zapraszamy do Magali Skin.

Na oferowane przez nas zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało zapraszamy do dogodnie położonego gabinetu w Katowicach. Istnieje możliwość wykupienia bonów podarunkowych, które osoba obdarowana może dowolnie wykorzystać.

Magali Skin | aleja Korfantego 138 w salonie Dziembowski.Concept, 40-005 Katowice
Tel.: (+48) 797 810 818 | E-Mail: kontakt@magaliskin.pl | NIP: 6252482036

Scroll to Top